TAMAMLAYICI ÜRÜNLER

Madeni Yağlar

TAMAMLAYICI ÜRÜNLER

Türkiye Petrolleri aracınıza özel fren sıvıları ile güvenli sürüş için aracınıza ekstra güç katarken, antifriz sıvıları ise her iklim şartına karşı motorunuzu korur.

Türkiye PetrolleriCARMED ANTİFRİZ 4 Mevsim Koruma
CARMED ANTIFRIZ, özel formülasyonu sayesinde tüm mevsim koşullarında motorların soğutma sistemlerinin radyatörlerinde kullanılan üstün nitelikli bir antifrizdir. Soğuk iklimlerde donmayı önlediği gibi sıcak iklimlerde de soğutma sistemi sıvısının aşırı ısınmasını geciktirir.
ÜRÜNÜ DETAYLI İNCELEYİN

Türkiye PetrolleriCARMED ORGANİK Organik Bazlı Koruma
CARMED ORGANIK, organik asit teknolojisi ile üretilmiş üstün kaliteli, uzun ömürlü yoğunlaştırılmış soğutma sıvısıdır. Özel formülasyonu sayesinde tüm mevsim koşullarında motorların soğutma sistemlerinin radyatörlerinde kullanılan üstün nitelikli çevreci bir antifrizdir.
ÜRÜNÜ DETAYLI İNCELEYİN

Türkiye Petrolleri CARMED KULLANIMA HAZIR CARMED KULLANIMA HAZIR, özel formülasyonu sayesinde tüm mevsim koşullarında motorların soğutma sistemlerinin radyatörlerinde kullanılan üstün nitelikli hazır antifrizdir. Kullanıma hazır halde sunulan ideal formülasyonu ile her türlü araçta optimum performans sağlar. ÜRÜNÜ DETAYLI İNCELEYİN

Türkiye PetrolleriDOT 3 Hidrolik Fren Sıvısı
DOT 3, sentetik esaslı ve yüksek performanslı DOT 3 standardında hidrolik fren sıvısıdır.
ÜRÜNÜ DETAYLI İNCELEYİN

Türkiye PetrolleriDOT 4 Hidrolik Fren Sistem Sıvısı
DOT 4, hidrolik fren sistemlerinde ve debriyajlarda kullanılmak üzere formüle edilmiş, yüksek kalite ve kaynama noktasına sahip, optimum performans gösteren, sentetik esaslı hidrolik fren sistemi sıvısıdır.
ÜRÜNÜ DETAYLI İNCELEYİN