ENDÜSTRİYEL YAĞLAR

Madeni Yağlar

ENDÜSTRİYEL YAĞLAR

Endüstriyel Yağ Ailesi, ağır iş makinalarında kullanıma uygundur. Yüksek performanslı katıklar ve kaliteli bazlı yağlar ile üretilmiş, aşınma, pas ve korozyon önleyici yağlardır. Sahip olduğu özellikler sayesinde sistemi korur ve sistemdeki gücün etkin ve verimli bir şekilde iletilmesini sağlar.

Türkiye PetrolleriAKİK SERİSİ Çalışma sıcaklığının 70°C’yi aşmadığı hidrolik sistemler, sirkülasyon sistemler gibi alanlarda kullanılır. ÜRÜNÜ DETAYLI İNCELEYİN

Türkiye PetrolleriAZURIT Ağır Sartlara Uygun Hidrolik Sistem Yağı
AZURIT SERISI, parafinik esaslı baz yağlara, yüksek stabilizeye sahip oksidasyon ve pas önleyici katıkların ilavesi ile üretilen üstün nitelikli hidrolik sistem yağlarıdır. İçerdiği aşınmayı önleyici ve termal stabilizeyi sağlayıcı katıklar yardımıyla zor şartlar altında çalışan pistonlu veya dişli pompalar ve diğer hidrolik sistem ekipmanlarında oldukça iyi bağlayıcılık sağlayarak yüksek performans elde edilmesini sağlar.
ÜRÜNÜ DETAYLI İNCELEYİN

Türkiye PetrolleriAZURIT VI SERİSİ Yüksek Viskoziteli Hidrolik Sistem Yağı
AZURIT VI SERISI, parafinik esaslı üstün nitelikli baz yağlara yüksek stabilitiye sahip oksidayon ve pas önleyici katıkların ilavesi ile üretilen, ağır çalışma şartlarına sahip, değişken sıcaklıkların yaşandığı ve sıcaklıktan dolayı viskozite değişiminin az olmasının istendiği hidrolik sistemlerde kullanılan, yüksek viskozite indeksine sahip, üstün performanslı hidrolik sistem yağlarıdır. İçerdiği aşınmayı önleyici ve termal stabilizeyi sağlayıcı katıklar yardımıyla zor şartlar altında çalışan pistonlu veya dişli pompalar ve diğer hidrolik sistem ekipmanlarında oldukça iyi bağlayıcılık sağlayarak yüksek performans elde edilmesini sağlarlar.
ÜRÜNÜ DETAYLI İNCELEYİN

Türkiye Petrolleri SUPERCOMP SERİSİ Uzun Ömürlü Kompresör Yağı
SUPERCOMP SERISI, yüksek kaliteli baz yağlar ile üstün nitelikli katıkların harmanlanmasıyla geliştirilmiş vidalı tip kompresörler için uygun olan kompresör yağlarıdır.
ÜRÜNÜ DETAYLI İNCELEYİN

Türkiye Petrolleri SUPERCOMP SYN-F SERISI Tam Sentetik Kompresör Yağı
SUPERCOMP SYN-F SERISI, nitelikli sentetik baz yağları ile üstün son teknoloji ile geliştirilen katıkların harmanlanmasıyla geliştirilmiş hava kompresör yağlarıdır. Mineral kompresör yağlarının beklentileri karşılayamadığı koşullar altında çalışan kompresörler için üstün ekipman koruması ve güvenilirlik sağlar. Temiz kompresör ve daha düşük tortu oluşumu özelliği ile iki bakım arası sürenin uzatılmasına olanak sağlar.
ÜRÜNÜ DETAYLI İNCELEYİN

Türkiye Petrolleri SUPERCOMP SYN SERİSİ Ester Bazlı Sentetik Hava Kompresör Yağı
SUPERCOMP SYN Serisi, ağır çalışma koşullarına sahip dişli sistemleri için geliştirilmiş PAO bazlı sentetik dişli yağlarıdır. Özel formülasyonu sayesinde mikron mertebesindeki aşınmaların oluşmasını engeller. Yüksek ve düşük sıcaklıklarda yüksek performans sergiler.
ÜRÜNÜ DETAYLI İNCELEYİN

Türkiye Petrolleri SUPERGEAR SYN SERİSİ Sentetik Sanayi Dişli Yağı
SUPERGEAR SYN Serisi, ağır çalışma koşullarına sahip dişli sistemleri için geliştirilmiş PAO bazlı sentetik dişli yağlarıdır. Özel formülasyonu sayesinde mikron mertebesindeki aşınmaların oluşmasını engeller. Yüksek ve düşük sıcaklıklarda yüksek performans sergiler.
ÜRÜNÜ DETAYLI İNCELEYİN

Türkiye PetrolleriSUPERTHERM 32 Isı Transfer Yağı
SUPERTHERM 32, yüksek kaliteli parafinik baz yağlar ve üstün nitelikli performans katıkları ile harmanlanarak geliştirilmiş uzun ömürlü bir ısı transfer yağıdır.
ÜRÜNÜ DETAYLI İNCELEYİN

Türkiye PetrolleriSUPERTURB SERİSİ Türbin Yağı
SUPERTURB Serisi, türbin yağları, yüksek kaliteli baz yağlar ile benzersiz katık ürünleri ile harmanlanarak elde edilen nitelikli yağlardır. Basınca ve sıcaklığa bağlı olarak meydana gelen yüksek yatak sıcaklıklarına karsı dirençli olup yüksek hızda çalışan sistemlerde de rahatlıkla kullanılabilirler.
ÜRÜNÜ DETAYLI İNCELEYİN

Türkiye PetrolleriSUPERSPIN Kopça Yağları
SUPERSPIN, üstün kaliteli baz yağlar ve özel emülgatörler ile iplik eğirme makinelerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş, su ile iplikten kolayca ayrıştırılma özelliğine sahip kopça yağıdır.
ÜRÜNÜ DETAYLI İNCELEYİN

Türkiye PetrolleriSUPERTEX SUPERTEX 22, Yüksek kaliteli baz yağlar ve özel emülgatörler kullanılarak pamuk, yün ve sentetik elyafları iplik haline getirme işlemleri için formüle edilmiş, leke bırakmayan harmanlama yağıdır. ÜRÜNÜ DETAYLI İNCELEYİN

Türkiye PetrolleriSUPERSLIDE SERİSİ Üstün Performanslı Kızak Yağları
SUPERSLIDE, her çeşit takım tezgâhlarındaki kızakların yağlanması için kaliteli mineral baz yağlar ve özel katkılar ile formüle edilmiş kızak yağlarıdır.
ÜRÜNÜ DETAYLI İNCELEYİN